wtorek, 9 sierpnia 2011

Taca na okrągłe urodziny

Oto taca nad którą ostatnio pracowałam. Motyw z serwetki. Brzegi tacy bejca dąb jasny. Środek farba akrylowa i cieniowanie plus od szablonów listki i motylki. Na koniec potraktowane cracklem dwuskładnikowym stamperii - nie rzuca się on w oczy na zdjęciach, ale wg mnie ładnie dopełnia całość. Wszystko wykończone lakierem poliuretanowym... najlepszy do tej pory lakier syntetyczny jaki używałam to ten: http://www.drewnianadolina.pl/lakier-ochronny-sprayu-400ml-p-158.html - Super szybko schnie (czyli tak, jak obiecuje napis na opakowaniu) i naprawdę polecam go osobom, które przygodę z lakierami syntetycznymi w sprayu dopiero zaczynają. Nie łuszczy się i pięknie rozprowadza na powierzchni. I cena na drewnianej dolinie jest wg mnie zachęcająca. :)
To jest jedna z moich pierwszych prób cieniowania, którego unikam, bo chyba nie umiem go do końca. :) Ale  kiedyś trzeba się go nauczyć... :)

1 komentarz:

  1. Taca piękna! Super, że umieściłaś na tyle duże zdjęcia, że można zauważyć szczegóły. Podziwiam za tak doskonałe spękania. Dla mnie póki co technika ta jest nie do opanowania... i żałuję bardzo, bo efekt jest niesamowity! Gratuluję!

    OdpowiedzUsuń